Про компанію

Компанія «Цетус» заснована в 2005 році. Основними напрямками роботи компанії є виконання проектних, будівельно-монтажних робіт та розробка проектів у сфері енергетики. Наша компанія в 2010 році побудувала і ввела в експлуатацію, фактично, першу промислову електростанцію на території України потужністю 40 кВт у м. Антрацит, Луганської області. У період з 2010 по 2020 рік, нами реалізовані сонячні проекти сумарною потужністю понад 200 МВт. серед яких є і власні СЕС. В 2019р. компанія «Цетус» увійшла в 5-ку найкращих проектних організацій по кількості реалізованих проектів в цій галузі згідно з статистикою НКРЕКП введених СЕС в Україні в 2019р. З 2019р. наша компанія виступає на ринку не тільки, як ЕРС компанія, а і як інвестор в проекти з будівництва СЕС та установок з виробництва біогазу.

RATINGS SOLAR ENERGY ua

* Незалежний рейтинг компаній з будівництва СЕС в Україні за період 2010 - 2020р.

На сьогоднішній момент ми активно беремо участь у завершенні реалізації більш ніж 10-ти різних по потужності промислових сонячних проектів, а також багатьох приватних сонячних станцій по всій території України. Наша компанія пропонує Вам повний комплекс послуг, починаючи із проектування, постачання обладнання, виконання будівельно-монтажних робіт, технічного та організаційного супроводу по "зеленому" тарифу як для промислових, так і для приватних об'єктів, з подальшим технічним і сервісним обслуговуванням об’єктів.

Також, зважаючи на постійне зростання цін на електричну енергію, нами розроблені технічні рішення з будівництва СЕС, які працюють виключно на зменшення споживання електричної енергії діючих підприємств з реальною окупністю до 5 років. Основною особливістю даних систем є те, що вони не передбачають прямих відносин з Обленерго, НКРЕКП, тощо, тому що СЕС працюють виключно на зменшення Вашого споживання та не передбачають перетікання надлишку е/е в мережу (автоматичне обмеження).

Не зважаючи на постійні зміни в законодавстві, ми завжди з оптимізмом дивимось на розвиток відновлювальної енергетики України, тому постійно знаходимось в пошуках надійних партнерів з розвитку проектів з сонячної енергетики, вітрової енергетики, об’єктів біомаси та біогазу.

Звернувшись до нас,
Ви гарантовано отримаєте

Компетентні і оперативні відповіді на всі Ваші питання відносно реалізації сонячних проектів на території України.
Правильний і професійний підхід по вирішенню поставлених Вами завдань.
Якісну та своєчасну підтримку на всіх етапах реалізації Ваших проектів.
Допомогу в підготовці нових інвестиційних проектів.
Гарантовані оптимально гнучкі для Вас умови роботи та виконання взятих на себе зобов'язань із боку нашої компанії.

При цьому, завдяки нашому досвіду, Ви реалізуєте Ваші проекти в оптимальний термін і по дуже прийнятних цінах.

Партнери


Завдяки успішній роботі на ринку відновлюваної енергетики більш ніж 10 років, наша компанія заручилася підтримкою і тісно співпрацює з багатьма компаніями і виробниками обладнання та послуг, які є лідерами не тільки на Українському ринку, але й у світі.