Про компанію

Компанія «Цетус» заснована в 2005 році. Основними напрямками роботи компанії є виконання загальних проектних, будівельно-монтажних робіт та розробка проектів у сфері енергетики. Наша компанія в 2010 році побудувала і ввела в експлуатацію, фактично, першу промислову електростанцію на території України потужністю 40 кВт у м. Антрацит, Луганської області. У період з 2010 по 2018 рік, нами реалізовані сонячні проекти сумарною потужністю більш 60 мВт.

На сьогоднішній момент ми активно беремо участь у реалізації більш 15-ми різних по потужності промислових сонячних проектів, а також безлічі приватних сонячних станцій по всій території України сумарною потужністю більш 70 мВт. Наша компанія пропонує Вам повний комплекс послуг, починаючи із проектування, постачання обладнання, виконання будівельно-монтажних робіт та до одержання Вами грошей по "зеленому" тарифу як для промислових, так і для приватних об'єктів.

Звернувшись до нас,
Ви гарантовано отримаєте

Компетентні і оперативні відповіді на всі Ваші питання відносно реалізації сонячних проектів на території України.
Правильний і професійний підхід по вирішенню поставлених Вами завдань.
Якісну та своєчасну підтримку на всіх етапах реалізації Ваших проектів.
Допомогу в підготовці нових інвестиційних проектів.
Гарантовані оптимально гнучкі для Вас умови роботи та виконання взятих на себе зобов'язань із боку нашої компанії.

При цьому, завдяки нашому досвіду, Ви реалізуєте Ваші проекти в оптимальний термін і по дуже прийнятних цінах.

Партнери


Завдяки успішній роботі на ринку відновлюваної енергетики більш ніж 10 років, наша компанія заручилася підтримкою і тісно співпрацює з багатьма компаніями і виробниками обладнання та послуг, які є лідерами не тільки на Українському ринку, але й у світі.